DEEP WATER

od 10 do 17 lat

1700 ZŁ*+ 350 ZŁ WINDSURFING I KAJAKI

KURS WINDSURFINGU I KAJAKARSTWA

Szkoła spełnia wszystkie warunki dotyczące bezpieczeństwa dzieci na zbiorniku wodnym: Ratownik WOPR | Łódź motorowa | Kamizelki, pianki Uczestnicy muszą mieć buty do wody.

Szkolenie, które jest prowadzone przez firmę Szkoła Sportów Krecik zawiera:

1. Omówienie przez ratownika WOPR zasad bezpieczeństwa poruszania się po jeziorze w Międzybrodziu Bialskim (zakładanie kamizelki asekuracyjnej, zakładanie ubrania neoprenowego, wzywanie SOS, uwzględnienie miejsc niebezpiecznych).
  2. Omówienie sprzętu windsurfingowego i kajakowego.
  3. Nauka równowagi na deskach windsurfingowych, bezpieczny powrót, stawianie pędnika (trenażer plus woda), kierunki wiatru, płynięcie na halsie (prawy, lewy), zwrot-rufa (trenażer plus woda) zwrot-sztag ( trenażer plus woda), ostrzenie, odpadanie (teoria plus praktyka), utrzymanie wysokości podczas płynięcia na halsie.
  4. Wsiadanie i wysiadanie z kajaka jednoosobowego za pomocą techniki z wiosła, technika wiosłowania, technika zawracania i manewrowania, pływanie na punkt z uwzględnieniem prądu wody, zabawa kajakiem mająca na celu utrzymanie równowagi.

Podczas obozu:

codzienne warsztaty j. angielskiego
kurs windsurfingu i kajakarstwa
Salsa Night – z warsztatami tanecznymi
Nerf-turniej zręcznościowy I warsztaty beauty
dzień gier planszowych I gry terenowe – podchody, bieg z przeszkodami
Wycieczka – FUNZEUM Gliwice
boisko orlik | zabawy integracyjne I dyskoteki
ogniska I zabawy taneczne I wieczór karaoke
noc filmowa i wiele innych atrakcji

*Rabat dla uczestników naszych obozów w poprzednim sezonie – 50 zł
Rabat dla uczniów naszych kursów – 50 zł
Rabat dla rodzeństw – 50 zł od osoby
RABATY NIE ŁĄCZĄ SIĘ

Cena zawiera:

Noclegi + pełne wyżywienie
Przejazd autokarem
Ubezpieczenie NNW + gwarancja turystyczna
Opieka doświadczonej i zgranej kadry
Gadżet dla uczestnika

Zapisz się

Skorzystaj z naszego formularza zapisów, aby wybrać się z nami na niezapomniany obóz językowy!