Nowy rok szkolny 2022/2023

Rozpoczynamy nabór na kolejny rok kursów językowych w naszej szkole.

W ofercie znajdują się kursy grupowe z języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla wszystkich przedziałów wiekowych.

Oferujemy nauczanie języków obcych za pomocą ciekawych materiałów dydaktycznych. W kursach łączymy nowoczesne technologie oraz tradycyjne metody nauczania. Dbamy o indywidualne podejście do każdego kursanta i staramy się, aby czas spędzony na naszych kursach był czasem w pełni wykorzystanym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w zakładce KURSY.

We wrześniu prowadzimy konsultacje językowe oraz zapisy online. W czasie konsultacji uczniowie, którzy kontynuują naukę w naszej szkole mają możliwość powtarzania materiału oraz pracę nad zagadnieniami szkolnymi pod okiem naszych lektorów.

Dla nowych uczniów proponujemy zajęcia wstępne – rozmowę mającą na celu dopasowanie grupy oraz poznanie potrzeb kursanta, a także rozgrzewkę językową przed nowym rokiem szkolnym.

Konsultacje językowe we wrześniu przysługują tylko zapisanym uczniom.

Szczegółowy grafik pojawi się wkrótce.

Przed uczestnictwem dziecka w konsultacjach prosimy o zgłoszenie się do sekretariatu w godzinach zapisów, aby dopełnić formalności związanych z umową oraz regulaminem zajęć. Dla uczniów, którzy kontynuują naukę w naszej szkole umowy zostaną przygotowane na podstawie zeszłorocznych danych. Jeśli dane uległy zmianie prosimy o informację na adres: kursy@pilch-szkola.pl