WATER ADVENTURE

od 10 do 18 lat

2 600 zł *

ENGLISH ADVENTURE – codzienne warsztaty językowe
(Mini Przedstawienie – opracowanie dialogów, How do you feel? – o emocjach w języku angielskim, Nauka przez oglądanie – angielski w kreskówce/serialu, gry/zabawy/zgadywanki)

WATER ADVENTURE – zajęcia windsurfingu i kajakarstwa – 6 x 75 min zajęć

Szkolenie, które jest prowadzone przez firmę Krecik Szkołę Windsurfingową zawiera:

1. Omówienie przez ratownika WOPR zasad bezpieczeństwa poruszania się po jeziorze w Międzybrodziu Bialskim (zakładanie kamizelki asekuracyjnej, zakładanie ubrania neoprenowego, wzywanie SOS, uwzględnienie miejsc niebezpiecznych).
  2. Omówienie sprzętu windsurfingowego i kajakowego.
  3. Nauka równowagi na deskach windsurfingowych, bezpieczny powrót, stawianie pędnika (trenażer plus woda), kierunki wiatru, płynięcie na halsie (prawy, lewy), zwrot-rufa (trenażer plus woda) zwrot-sztag ( trenażer plus woda), ostrzenie, odpadanie (teoria plus praktyka), utrzymanie wysokości podczas płynięcia na halsie.
  4. Wsiadanie i wysiadanie z kajaka jednoosobowego za pomocą techniki z wiosła, technika wiosłowania, technika zawracania i manewrowania, pływanie na punkt z uwzględnieniem prądu wody, zabawa kajakiem mająca na celu utrzymanie równowagi.

Szkoła spełnia wszystkie warunki dotyczące bezpieczeństwa dzieci na zbiorniku wodnym: Ratownik WOPR | Łódź motorowa | Kamizelki, pianki

FUN ADVENTURE:

wycieczka – Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej

warsztaty aktorskie – tworzenie Mini Przedstawienia w j.angielskim

warsztaty handmade – szycie Symfonia Szycia

warsztaty CrossFit – część teoretyczna – historia dyscypliny + ciekawostki, część praktyczna – wspólny trening

Team Work – obozowa gra | gimnastyka ogólnorozwojowa | WATER PARTY | nauka tańców integracyjnych | boisko | gry i zabawy towarzyskie | turnieje sportowe – rywalizacja grupowa | spacery po okolicy | ognisko | wieczór karaoke | noc filmowa i wiele innych atrakcji!

Fotorelacja obozowa – po obozie każdy uczestnik otrzyma dostęp do zdjęć

*Rabaty:
-dla uczestników naszych obozów
w poprzednim sezonie-50 zł
-dla uczniów naszych kursów-50 zł
-dla rodzeństw-50 zł od osoby
RABATY NIE ŁĄCZĄ SIĘ

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie ze względu na bezpieczeństwo oraz zdrowie uczestników.

Cena zawiera:

• wszystkie atrakcje wynikające z programu obozu
  • noclegi z pełnym wyżywieniem
  • przejazdy autokarem
  • ubezpieczenie NNW + gwarancja turystyczna(składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy)
  • opieka doświadczonej i wykwalifikowanej kadry
  • gadżet dla uczestnika

Skorzystaj z naszego formularza zapisów, aby wybrać się z nami na niezapomniany obóz językowy!