Rok szkolny 2023/2024 I Wrześniowa rozgrzewka

Już wkrótce rozpoczynamy kolejny rok nauki języków obcych w naszej szkole.

W ofercie znajdują się kursy grupowe z języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla poszczególnych przedziałów wiekowych.

Oferujemy nauczanie języków obcych za pomocą ciekawych materiałów dydaktycznych. W kursach łączymy nowoczesne technologie oraz tradycyjne metody nauczania. Dbamy o indywidualne podejście do każdego kursanta i staramy się, aby czas spędzony na naszych kursach był czasem w pełni wykorzystanym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w zakładce KURSY oraz aktualnym cennikiem na rok 2023/2024 w zakładce CENNIK.

We wrześniu prowadzimy rozgrzewki językowe oraz zapisy. W czasie rozgrzewek uczniowie, którzy kontynuują naukę w naszej szkole mają możliwość powtarzania materiału oraz pracę nad zagadnieniami szkolnymi pod okiem naszych lektorów.

Dla nowych uczniów proponujemy zajęcia wstępne – rozmowę mającą na celu dopasowanie grupy oraz poznanie potrzeb kursanta, a także rozgrzewkę językową przed nowym rokiem szkolnym. W ostatnim tygodniu sierpnia będziemy się kontaktować celem ustalenia konkretnego dnia spotkania poziomującego, które będą odbywać się w dniach 6/09-8/09.

Dla uczniów, którzy kontynuują naukę w naszej szkole umowy zostaną przygotowane oraz przesłane za pośrednictwem platformy Autenti wraz z formularzem. Rozgrzewki językowe we wrześniu przysługują tylko zapisanym uczniom.

Wrześniowa rozgrzewka trwa od 11/09 – 22/09

Wszystkich zapisanych uczniów zapraszamy na rozgrzewki językowe według właściwego grafiku poniżej – prosimy wybrać jedne zajęcia w tygodniu.

Giszowiec rozgrzewki:

 

Murcki rozgrzewki:

 

Prosimy również o dostarczenie szkolnych planów zajęć do sekretariatu lub na adres e-mail: sekretariat@pilch-szkola.pl

Spotkania organizacyjne będą odbywać się od 25/09  do 29/09 – o konkretnym terminie poinformujemy sms-em.

Zajęcia według stałego harmonogramu rozpoczynamy 2/10/2023r.