Kursy językowe

Prowadząc zajęcia językowe zależy nam na przekazywaniu rzetelnej wiedzy i pasji, które pozwolą naszym kursantom niejako zanurzyć się w języku obcym. W czasie zajęć nieustannie sprawdzamy postępy słuchaczy – poprzez krótkie testy oraz rozmaite zadania do wykonania w domu. W ten sposób osiągamy maksimum wydajności kursu, zaś kursanci mają pełną kontrolę i świadomość własnej edukacji.

Zwieńczeniem każdego kursu w naszej szkole jest test końcowy, po którym wystawiamy naszym słuchaczom świadectwa. Osoby, które w finalnej klasyfikacji rocznej uzyskują ponad 96% otrzymują bon na darmowy miesiąc nauki w następnym roku szkolnym!

Zajęcia językowe prowadzimy w formie zajęć grupowych maksymalnie 10 lub 12 osobowych. W przypadku niektórych kursów w grupach 6-8 osobowych. Dobierając grupy wyznacznikiem są dla nas wiek, poziom językowy, potrzeby oraz możliwości kursantów.

Nasze lokalizacje

EGZAMIN FCE

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

JĘZYK NIEMIECKI I JĘZYK HISZPAŃSKI

Skorzystaj z naszego formularza zapisów, aby zostać kursantem!