EGZAMIN FCE

Kurs przygotowujący do egzaminu FCE całościowo skoncentrowany na zagadnieniach egzaminacyjnych. Metody i materiały bazują na strategiach i wiedzy zgodnej z wymaganiami Cambridge FCE. Kompleksowe prowadzenie przez wszystkie obszary i zagadnienia egzaminacyjne, w tym również w aspekcie części ustnej przez odpowiednie metody konwersacyjne.

Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych lektorów od wielu lat przygotowujących kursantów do egzaminów.

135 min zajęć w tygodniu ( 32 zajęcia x 75 min. z lektorem + 32 zajęcia x 60 min. konwersacji ) – ostateczna forma kursu zostanie ustalona po zebraniu się grupy.

Dla uczniów naszych kursów zniżka w opłacie egzaminacyjnej.

JESTEŚMY CZŁONKAMI PROGRAMU BRITISH COUNCIL ADDVANTAGE
Oferujemy przygotowanie do egzaminów Cambridge English i British Council |FCE,FCE for schools, CAE,CPE|

Skorzystaj z naszego formularza zapisów, aby zostać kursantem!

Pozostałe kursy językowe

JĘZYK NIEMIECKI I JĘZYK HISZPAŃSKI